LOCATIES



 ANTENNE REGIO AALST

 Aalst

Dendermondse Steenweg 16, 9300 Aalst
Tel.: 053 70 91 30 of 0477 77 03 33
aalst@hvnoostvlaanderen.be

OPEN:
Dinsdag van 13u30 tot 18u30
Woensdag van 9u tot 11u30
Vrijdag 9u tot 11u30


gesloten tijdens schoolvakanties - open vanaf 16/8

 Denderleeuw

Administratief Centrum, A. De Cockstraat 1, Denderleeuw
Tel.:0477 77 03 33
denderleeuw@hvnoostvlaanderen.be

OPEN:
dinsdag: 11/03, 01/04, 13/05 en 03/06 van 9u30 tot 11u30
donderdag: 20/03, 24/04, 22/05 en 26/06 van 18u tot 19u30

gesloten tijdens schoolvakanties - open vanaf 1/8

Geraardsbergen

Sociaal Huis (4e verdieping OCMW)
Kattestraat 27, Geraardsbergen
Tel.: 0495 12 64 38
geraardsbergen@hvnoostvlaanderen.be

OPEN: Maandag van 13u30 tot 16u

gesloten tijdens schoolvakanties - open vanaf 16/8

 

Ninove

NIEUW adres!
Sociaal Huis
Burchtstraat 50
9400 Ninove

Tel.: 0491/37 68 26                                       
ninove@hvnoostvlaanderen.be

OPEN: Woensdag van 13u30 tot 16u
                      

gesloten tijdens schoolvakanties - open vanaf 16/8


 ANTENNE VLAAMSE ARDENNEN

 Ronse

A.L.Vanhovestraat 43A, 9600 Ronse
Tel.: 055 31 65 05 of 0494 75 12 65
ronse@hvnoostvlaanderen.be

OPEN:
Dinsdag van 13u30 tot 18u30
Woensdag van 9u tot 11u30

gesloten tijdens schoolvakanties - open vanaf 16/8

 Zottegem

OCMW, Deinsbekestraat 23, 9620 Zottegem
Tel.: 0494 75 12 65

zottegem@hvnoostvlaanderen.be 

OPEN: Elke 1e en 3e maandag van 9u tot 11u30

gesloten tijdens schoolvakanties - open vanaf 16/8


 Oudenaarde

NIEUW ADRES: Sociaal Huis, Meerspoort 30, 9700 Oudenaarde

Tel.: 0494 75 12 65
oudenaarde@hvnoostvlaanderen.be

OPEN: Vrijdag van 9u tot 11u30

gesloten tijdens schoolvakanties - open vanaf 16/8

 

SHORTCUTS

Antenne Regio Aalst

Antenne Vlaamse Ardennen

Antenne Meetjesland

Antenne Scheldeland

Antenne Waasland

Antenne Lokeren



 ANTENNE MEETJESLAND

 Eeklo

De Zuidkaai, Zuidmoerstraat 136 B2, 9900 Eeklo
Tel.: 09 218 17 70  of 0498 25 09 24 
eeklo@hvnoostvlaanderen.be

OPEN: Dinsdag van 14u tot 18u30

gesloten tijdens schoolvakanties - open vanaf 16/08

 Deinze

Dienstencentrum 11-Dorpen (naast OCMW),
Ghesquièrestraat 15, 9800 Deinze
Tel.: 0498 25 09 24
deinze@hvnoostvlaanderen.be

OPEN: Vrijdag van 9u tot 11u30

gesloten tijdens schoolvakanties, open vanaf 16/08

 

 Zelzate

LDC De Kastanje
Kastanjeplein 1
9060 Zelzate
Tel.: 0498 25 09 24
zelzate@hvnoostvlaanderen.be

OPEN: dinsdag 22/04van 9u tot 11u30


gesloten tijdens schoolvakanties, open vanaf 16/08 

 


 ANTENNE SCHELDELAND

 Dendermonde


Stationsstraat 8, 9200 Dendermonde
Tel.: 052 46 41 29 of 0495 20 62 64
dendermonde@hvnoostvlaanderen.be

OPEN:
Maandag van 13u30 tot 18u30
Dinsdag van 9u tot 11u30


gesloten tijdens schoolvakanties - open vanaf 16/8

 Wetteren

Sociaal Huis, Scheldedreef 52, 9230 Wetteren
Tel.: 0495/20 62  64
wetteren@hvnoostvlaanderen.be

OPEN:
Dinsdag van 14u tot 16u


gesloten tijdens schoolvakanties - open vanaf 16/8

Hamme

Gemeentehuis, dienst Welzijn (zij-ingang), Marktplein 1, 9220 Hamme
Tel.: 0495 20 62 64

Enkel op afspraak

Bel voor een afspraak 052 46 41 29 of 0495 20 62 64

gesloten tijdens schoolvakanties - open vanaf 16/8


 ANTENNE WAASLAND

 Sint-Niklaas

Prins Albertstraat 39B, 9100 Sint-Niklaas
Tel.: 03 776 10 68 of 0496 67 50 18
sint-niklaas@hvnoostvlaanderen.be
sint-niklaas2@hvnoostvlaanderen.be

OPEN:
Dinsdag van 13u30 tot 18u30
Woensdag van 9u tot 11u30
Vrijdag van 9u tot 11u30

gesloten tijdens schoolvakanties - open vanaf 16/8

 Temse

AC De Zaat, F Boelplein 1, 9140 Temse
Tel.: 0496 67 50 18
temse@hvnoostvlaanderen.be

OPEN:
Maandag van 9u tot 11u30

ge
sloten tijdens schoolvakanties- open vanaf 16/8


 ANTENNE LOKEREN

 Lokeren

Stadhuis, Groentemarkt 1, 9160 Lokeren
Tel.: 09 340 94 31 of 0495 20 99 30
lokeren@hvnoostvlaanderen.be

OPEN:
Dinsdag van 13u30 tot 18u30
Woensdag van 9u tot 11u30 

gesloten tijdens schoolvakanties - open vanaf 16/8

 Zele

Gemeentehuis, Markt 50, 9240 Zele
Tel.: 0495 20 99 30
zele@hvnoostvlaanderen.be

OPEN:
Maandag van 14u tot 16u


gesloten tijdens schoolvakanties - open vanaf 16/8


MAATSCHAPPELIJKE ZETEL

Dendermondsesteenweg 16, 9300 Aalst
Tel.: 053 70 97 60
Fax.: 053 70 91 14
info@hvnoostvlaanderen.be

 
Webdesign by i-Volution bvba